fbpx

ROZTANČI SVŮJ STRACH

minikurz pro tanečnice

3-denní trénink zdarma v uzavřné FB skupině

25.-27. května

tréma | chybování | nejsem dost

Každý den jedno video s inspirací, otázkami k zamyšlení a praktickým úkolem.

Zapoj se do diskuze – sdílej své postřehy a pokládej dotazy. 

Všechny záznamy zůstanou dostupné do pondělí 31. 5.

REGISTRUJ SE ZDE

.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Lenka Adámková, IČO 74947541) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání emailů a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Kdo Tě tréninkem provede?

LENKA ADÁMKOVÁ je zkušená lektorka orientálního tance s velkou touhou po poznání a seberozvoji. Její vášní je předávání taneční techniky ve spojení s rozvojem těla i mysli.

Vzdělává se pod vedením své mentorky Suhaily Salimpour v rámci studia na Salimpour School of Belly Dance. Právě tento trénink ji postupně ještě více nasměroval k propojení mentálního tréninku a tance. Jen tak totiž může tanečnice dosáhnout svého plného potenciálu – ať už je to studnetka nebo profík. 

Lenčinou doménou je schopnost hledat a nacházet souvislosti a své know-how dále srozumitelně předávat. Její přístup k výuce i studentkám spojuje motto „tancem k sobě“.