fbpx

MIKROTRÉNINKY
FCBD®STYLE

Tvůj pokrok po kapkách

Archiv 100 tipů FCBD®Style pro  zdokonalení svého postoje, techniky i tanečního projevu.

Co říkají na mikrotréninky a jednotlivé tipy tanečnice?

Mikrotréninky jsou skvělý způsob jak zapojit tanec do každodenního života a činností. Pomáhají nejen trénovat tanec, ale více vnímat celé tělo a být vědomější ve všech svých pohybech (nejen těch tanečních). Jsou to vždy skvělé podněty a myšlenky, na které bych sama přicházela jen velmi těžko. (Niky)

Pro mě jsou mikrouši super formou díky tomu, že opravdu nezaberou moc času. Moc mě baví sepisovat si poznámky, lapat všechny ty detaily a nové pohledy, sem tam něco hned zkouším. Líbí se mi na nich ta pestrost – od vizualizací přes kostýmy, technické detaily až po práci s hudbou. (Lucka)

Veľmi sa teším z tvojej idei na tieto mikrotréningy! Pre mňa sú tieto tréningôčky skvelé na tréning práve tých dôležitých detailov (lebo details makes difference). Navyše v každom tvojom tréningu nájdem zrnko múdrosti, takže si veľmi cením, že s nami zdielaš všetko toto! (Denise Charbo)

CO JSOU MIKROTRÉNINKY?

Formou krátkého videa nebo občasného textu nabízí tipy pro tanečnice FCBD®Stylu. Zaměřujeme se na

  • detail určitého prvku,
  • pochopení konceptu,
  • použití vizualizace,
  • princip našeho tanečního formátu,
  • a práci s hudbou.

KDE A JAK JE ARCHIV PŘÍSTUPNÝ?

Archiv je umístění v uzavřené FB skupině, do které dostaneš přístup po uhrazení objednávky.

Všechny tipy tam najdeš přehledně roztřízené jak postupně 1-100, tak pomocí štítků podle témat (např. postoj, shimmy, pomalé otočky, atd.).

Členství ve skupině ti už zůstává navždy.

JAK S MIKROTRÉNINKY PRACOVAT?

Videa si můžeš procházet postupně nebo si vybrat zrovna to, co tě zaujme. Můžeš také vyhledávat dle aktuální potřeby ať už díky štítkům nebo funkci LUPA. Díky tlačítku HOTOVO budeš mít navíc perfektní přehled o tom, které mikrouše už jsi vyděla a které na tebe ještě čekají. 

CO K TOMU BUDU POTŘEBOVAT?

Krom přístup na FB vůbec nic. Nepotřebuješ specifické oblečení, hudbu nebo činelky. Stačí tvoje chuť se něco nového dozvědět, zopakovat a vyzkoušet. 

Na mikrouše se můžeš podívat třeba po cestě do práce, v mezičase u vaření nebo ráno u snídaně. Průměrná délka je 3-5 minut. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.