fbpx

4-týdenní online program s intenzivní podporou

SEBEVĚDOMÁ TANEČNICE

Odblokuj se! 2

 

Pozvi svůj strach na parket.

Podívej se do očí své stínové tanečnici a získej volnost ve svém projevu.

Svazuje Tě tréma tak, že nejsi schopná podat při vystoupení dobrý výkon?  

Objevuje se v Tobě stres už jen při samotné představě vystoupení?

Máš při tréninku pocity nedostatečnosti a méněcennosti

Často se kritizuješ a nedokážeš ocenit svůj pokrok?

Připadáš si, že na to prostě nemáš?  

Bojíš se chybovat?

Přidej se do kurzu sebevědomá tanečnice a postav se konečně svým strachům tváří v tvář!

Jaká témata na Tebe v kurzu čekají?

Proč program Sebevědomá tanečnice?

Do tanečního kurzu přicházíme plné radostného očekávání, abychom celkem záhy narazily na všechny své stíny – vypořádání se s frustrací z učení a chyb, pocity nedostatečnosti, strach z kritiky nebo tréma. Pokud se nám podaří u tance vydržet několik let, často nás potkají i témata daleko těžší. Vyhoření nebo vleklé nemoci, které nám brání v tréninku a my ztrácíme své těžce nabité dovednosti. 

Jako lektorka pečlivě sleduji rozpoložení svých studentek. Některé získají skvělou techniku, ale jejich mysl jim brání při vystoupení své dovednosti prodat. Jiné se potýkají se svým vnitřním kritikem už při samotných lekcích a nemají tak z tance radost, kterou očekávaly. 

TENTO KURZ TĚ MÁ PŘEDEVŠÍM OSVOBODIT OD PŘÍLIŠNÉHO TLAKU NA SEBE SAMA, OD PŘEDSTAVY, ŽE VĚCI JSOU DANÉ A MY JE NEMŮŽEME ZMĚNIT.  

Pochopení sebe sama a toho, jak náš mozek funguje, Ti dá možnost naučit se se svojí myslí pracovat a ovlivňovat své emoce a reakce na konkrétní situace. Tělo i mysl jdou ruku v ruce a v tanci potřebujeme trénovat obojí. 

ČEKAJÍ NA TEBE OTÁZKY, DÍKY KTERÝM SE DO HLOUBKY POZNÁŠ, A VIZUALIZACE PRO PODPORU TVÉHO VYSNĚNÉHO CÍLE.

„Každá v sobě máme dvě tanečnice. Jedna je odvážná, zářivá a svobodná, druhá bojácná a sevřená.

Kterou chceš být Ty?“

Jak to probíhá?

  >> Během následujících 4 týdnů se Ti bude ve členské sekci pravidelně otevírat nový obsah. Čekají Tě videa s teorií a praktické úkoly ke splnění.

 >> Každý modul má videa základní a videa rozšiřujcí. Můžeš si tak sama nastavit, kolik času budeš v danou chvíli tématu věnovat. K doplňujícím videím se můžeš vrátit později.

 >> Počas kurzu a ještě týden po skončení máš moji intenzivní podporu v uzavřené FB skupině a v pravidelných setkáních na Zoomu, kde Ti na cokoliv zodpovím a kde můžeš sdílet s ostatními účastnicemi.

Co je součástí kurzu?

Členská sekce na webu

V členské sekci na Tebe čekají všechny videa i doplňkové materiály. Vše je přehledně rozděleno do jednotlivých modulů. 

V každém modulu jsem pro Tebe označila videa, které jsou pro pochopení obsahu ty nejdůležitější. Ostatní videa jsou rozšiřující a můžeš si je pustit tehdy, když budeš mít více času.  

Videa v délce 5-10 minut

V teoretickém základu se opírám jak o vědecké poznatky, tak o své zkušenosti z 15+ let praxe v orientálním tanci jako tanečnice i jako lektorka.

Informace jsou podané odlehčenou formou a vybírám pro Tebe opravdu jen to nejdůležitější. Budeš-li mít chuť si informace doplnit, můžeš využít jak rozšiřující videa, tak sekci zdroje.

Sdílení s ostATními tanečnicemi

Pro vzájemnou inspiraci a podporu slouží uzavřená FB skupina, kde proběhne většina sdílení. Pomůžeme si vzájemně se udržovat na stejné vlně.

Každý týden do skupiny přidám malou doplňkovou inspiraci, která Ti bude pomáhat udržovat se v akci a neztratit během kurzu pomyslný drive.

Pracovní listy a úkoly

Pracovní listy navazují na videa tak, abys informace mohla ihned aplikovat na sebe, svoji situaci a své potřeby.

Splnění úkolů je klíčové pro získání maximálního užitku z kurzu. Vyplnění každého listu Ti zabere cca 15-30 minut.

Setkání přes Zoom

Během kurzu nás čekají 3-4 setkání přes Zoom pro společné sdílení. Jsou určená pro dodatečnou podporu a inspiraci. Přidej se tehdy, když máš čas a chuť.  

Osobní podpora

Během kurzu a ještě týden po skončení máš moji plnou podporu skrze skupinu a Zoom. Zeptej se na cokoliv, co potřebuješ dovysvětlit, s čím potřebuješ poradit nebo pokud narazíš na velkou překážku. Jsem tu pro Tebe.

Co bys ještě měla vědět?

 >> Kurz začíná 31. 5.

 >> Program Sebevědomá tanečnice: Odblokuj se! 2 nenavazuje na předchozí kurz Odblokuj se! Je to ucelený kurz, kde se budeme zabývat jinými tématy. 

Tento kurz Ti pomůže stát se otevřenější a sebevědomější, pokud

N

Máš zájem poznat samu sebe víc do hloubky.

N

Věříš, že Tvoje myšlenky tvoří Tvoji realitu.

N

Budeš plnit praktická cvičení a vytrváš i přes možný počáteční neúspěch.

Tento kurz pro Tebe není vhodný, jestliže

M

Hledáš nějaký magický trik a zkratku.

M

Očekáváš, že to vyřeším za Tebe.

M

Nepřevedeš teorii do praxe.

Těšíš se na bonus? Tady je! 

Ke kurzu navíc dostaneš 2 doplňkové moduly k samostudiu po skončení kurzu. 

Jsou to 2 palčivá témata, kterým se bohužel často během naší taneční dráhy nevyhneme: 

>>NEMOC A ÚRAZ<<
>>VYHOŘENÍ<<

Jaká byla moje cesta k sebevědomé tanečnici?

Nebudu Ti nalhávat, chvílemi to bylo jedno velké nahoru dolů. Zažila jsem si velké frutstrace při tréninku, pocity zklamání, nepříjemné reakce při zpětné vazbě, vyhoření i přetrénování, vleklé nemoci i nemoci na intenzivních vícedenních seminářích. 

Co jsem ale dokázala vždy je podat skvělý výkon. Ať už na vystoupení nebo při certifikační zkoušce, dokázala jsem se svým strachem i trémou pracovat tak, aby mi byli spíše dobrými rádci a průvodci. Svoje dovednosti umím prodat a dokážu to naučit i Tebe. 

Aktuálně se nejvíce zaměřuji na práci se zranitelností, ve které můžeme najít zdroj největší síly a otevřenosti na jevišti. Strach a zranitelnost, to jsou společní jmenovatelé všech témat kurzu Sebevědomá tanečnice.

JAK SE LÍBÍ PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ PROGRAM ODBLOKUJ SE 1?

Tento obrázok vystihuje, ako sa cítim počas kurzu. Je to ako jarné upratovanie v mojej hlave, odhaľujem dávnych bubákov a učím sa s nimi skamarátiť alebo ich vyhnať. Podľa potreby 😃

Mám veľmi rada tvoje video príhovory. Nejakým spôsobom ma ukľudňujú a otvárajú mi oči a obzory. Niektoré myšlienky a metódy som poznala, ale počuť ich z iných úst, možno inými slovami, im aj tak dalo odlišnú perspektívu. A našlo sa aj kopa nových myšlienok a aha momentov, keď mi koliečka zaklapli samé, niečo v hlave cinklo a inde sa zasvietilo 😃

Veľmi ma baví práca s úlohami, ktoré nám zadávaš, vraciam sa k nim aj spätne a nachádzam iné pohľady. Viem, že toto je len začiatok zmeny a že to bude ešte veľa práce, ktorú budem musieť pomaly po kúskoch zvládnuť až po kurze. Ale už len to uvedomenie mnohých vecí mi vlastne pomohlo cítiť sa viac v pohode a mať chuť objavovať, čo ešte ďalšie môžem zmeniť a čo je s čím prepojené. Vlastne som cítila zmenu už po prvom týždni 🙂

Skvelá je aj práca v malej skupinke a zdieľanie myšlienok a zistení. Tam som tiež už objavila nejeden poklad. Som veľmi rada, že som sa na tento kurz po dlhom odhodlávaní dala. Ďakujem, že to pre nás robíš, je skvelé, že nás koučuješ nie len fyzicky, ale aj psychicky 🤗😘

Andrea

Skupina Odblokuj sa! mi poskytuje slobodný priestor, kde môžem pracovať so svojími myšlienkami a emóciami. Vďaka Lenke a krokom, ktoré starostlivo pripravuje, sa systematicky zameriavam na problémy a bloky, ktoré mám a postupne ich odbúravam.

Kurz ma učí nebáť sa robiť chyby, uvedomovať si svoju skutočnú hodnotu a núti ma prekračovať moje, tak dlho vyznačené, hranice. Kurz odporúčam predovšetkým tým ženám, ktoré sa cítia mierne stratené a potrebujú nájsť svoje miesto a svoju silu.

Hanka

Povídání s Verčou o jejích zkušenostech z programu Odblokuj se 1 a proč bude pokračovat dál i do kurzu Sebevědomá tanečnice.

JSI PŘIPRAVENÁ SETKAT SE SE SVOJÍ STÍNOVOU TANEČNICÍ?

Začínáme 31. května

Cena programu je 4.200,-

Potřebuješ zaplatit na splátky? Tak pojď. První platba je 2.500,-, druhá potom v půlce června 1.700,-. 

Máš ke kurzu dotazy?

Prázdné

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Navazuje tento kurz na první kurz Odblokuj se?

Odblokuj se 1 a 2 jsou ucelené samostatné kurzy. Můžeš se účastnit každého zvlášť a skvěle fungují samozřejmě dohromady. V jakém pořadí nebo jestli vůbec absolvuješ obě části je však na Tobě.  

Kolik času mi to zabere?

Časovou investici si nastavíš sama hned v úvodním týdnu. Minimální vklad je přibližně hodina týdně, kterou si můžeš rozdělit do několika dní. Ke každému tématu bude spíše více kratších videí než jedno dlouhé, aby sis mohla průchod kurzem lépe přizpůsobit svým potřebám. Více času neznamená nutně lepší výsledky. Některé myšlenky potřebují dlouhodobě zrát. Budování návyků a poznávání sebe sama je pak celoživotní proces. Nejdeme na kvantitu, ale na kvalitu.

Jak moc se musím zapojit? Co když nebudu stíhat?

Hned v úvodním týdnu Tě naučím, jak pracovat s prioritami a jak využít termíny a uměle nastavená omezení pro efektivní dokončení práce. Díky tomu si můžeš hned v začátku vyjasnit, kolik času chceš každý týden kurzu věnovat. Může se samozřejmě stát, že onemocníš nebo se přihodí jiná nečekaná událost. Ty ale můžeš podle potřeby práci zvolnit nebo přerušit. Ke všemu se vrátíš později. I na tyto momenty Tě připravím. Ukážu Ti, jak znovu naskočit do přerušené práce, když motivace klesla k bodu nula.

Proč není obsah kurzu přístupný rovnou a celý?

Jestli Ti má kurz opravdu pomoci k hlubšímu sebepoznání a změně, pak je potřeba čas a vlastní zkoumání. Tím, že každý týden zveřejním jen část obsahu, dopřeju ti právě onen čas na plnění úkolů, zkoumání, objevování a sebepoznávání. Ve skutečnosti ani týden není dostatečně dlouhá doba, ale nabídne Ti alespoň určitý prostor pro uležení nových informací.

Je to podobné, jako když se učíš nový prvek. Začínáš postupně, rozdělíš si ho na jednotlivé fáze. Chvíli trvá, než ho úplně pochopíš, a pak se ještě musí zautomatizovat.

Pokud se připojíš ke sdílení ve FB skupině, zažiješ také tu neuvěřitelnou sílu skupiny, která jede na společné vlně. 

Budu to na konci kurzu všechno umět? Jak rychle to převedu do praxe?

Díky kurzu především pochopíš, jaké zákonitosti ovlivňují naše jednání a návyky.  Poznáš, na čem byly založené Tvé dřívější úspěchy a neúspěchy. Díky tomu budeš moci již během kurzu začleňovat do života drobné pozitivní změny, které s časem přinesou velké výsledky

Cílem kurzu není překopat si okamžitě celý život a začít vše dělat jinak. Právě naopak. Chceme náš dosavadní způsob života jemně vyladit tak, abychom si vystavěly funkční a dlouhotrvající systém, o který se můžeme opřít.

Necítím se na kurz teď připravená

Když čekáme na ten správný okamžik, na správné podmínky a až budeme připraveni, strávíme život v čekárně. Ideální podmínky prostě neexistují. Také o tom je kurz Odblokuj se.

Je kurz určený jen pro konkrétní styly břišního tance?

Ne, kurz není vyhrazen nějakému specifickému stylu. Ve skutečnosti je vhodný pro jakékoliv tanečnice. Tanec je prostě tanec 🙂

Máš ke kurzu dotaz? Potřebuješ pomoci s rozhodnutím? Jsem tu pro Tebe.

Napiš mi na lenka@lenkabellydance.cz nebo mě kontaktuj přes FB.