fbpx

Tanec nabízí jedinečnou cestu k sobě.

Ke svému tělu, i ke své duši.

Jmenuji se Lenka a přes 15 let se věnuji orientálnímu tanci. Mojí největší vášní je výuka a nejrůznější vzdělávací projekty, které spojuje jedna hlavní myšlenka – TANCEM K SOBĚ. Je pro mě velmi naplňující předávat své dosavadní znalosti a zkušenosti svým studentkám, vést ženy zpět do kontaktu se svým tělem i k většímu pochopení sebe sama. Přátelská a podporující atmosféra na lekcích je pro mě důležitá – jsem otevřená a ráda si se svými studentkami s respektem tykám.

Tanec je jedna z možností jak se rozvíjet nejen tělesně, ale také osobnostně, a proto jsou mé lekce často i s tímto přesahem. Učení se a seberozvoj jdou ruku v ruce. Mé aktuální projekty a online kurzy spojují právě tyto dvě oblasti dohromady.

Tancem k sobě však také znamená rozvíjet vztahy v taneční komunitě. Propojování žen různých názorů, povolání či věkových kategorií je nesmírně obohacující. Za svoji kariéru jsem uspořádala řadu akcí, které měly za cíl společné jak sdílení zkušeností, tak možnost se prostě potkat a budovat přátelství.

Přidejte se do mé Facebook skupiny Tancem k sobě.

Vystupování je pro mě především o navazování kontaktu s diváky a vzájemné výměně energie. Při tanci se často doprovázím prstovými činelkami, které pro mě představují určitou esenci orientálního tance a pro diváky jsou velkým lákadlem a potvrzením dovedností tanečnice.